KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Policejní auto spěchalo k případu, střetlo se s renaultem a narazilo do zdi

Tři osoby, z toho dva policisté, se v úterý odpoledne zranily při srážce policejního vozidla s renaultem v Šumperku. Nehoda se stala v šestnáct hodin na křižovatce ulic Langrova a Havlíčkova.


„Policisté jeli v označeném služebním vozidle ve směru od Hrabenova po ulici Temenické a v rámci služebního zákroku měli zapnuté světelné a zvukové výstražné znamení,“ řekl Právu ve středu šumperský policejní mluvčí Josef Bednařík.

Při průjezdu křižovatkou chtěl podle něj řidič policejního vozidla objet před ním jedoucí vůz a to tak, že najel v protisměru do levého odbočovacího pruhu. „V danou chvíli uviděl v odbočovacím pruhu vozidlo Renault Megane, které řídila 50letá žena z Šumperka. Oba řidiči se snažili střetu zabránit, ale strhli řízení stejným směrem a došlo k čelnímu střetu obou vozidel,“ uvedl mluvčí.

Renault se po srážce otočil o 180 stupňů a zůstal na silnici. Policejní vozidlo vyjelo mimo vozovku, narazilo do dopravní značky a do zdi budovy policie.

„Při nehodě byli lehce zraněni oba v autě jedoucí policisté a spolujezdkyně z renaultu. Dechová zkouška u řidičů byla negativní,“ dodal Bednařík. Na vozidlech vznikla škoda za 230 tisíc korun. Okolnosti nehody jsou dosud předmětem šeření.


(Zdroj: Krimi Zprávy Šumperk)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


DABACA Alexandra ( DABÂCA ALEXANDRA )
*  pohřešovaná

DABÂCA ALEXANDRA
* 27.6.2007 pohřešovaná

TOKÁROVÁ NIKOLA
* 27.12.1990 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín