KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Plameny předčasně vzbudily obyvatele Holešova

Ohnivý kohout budil předčasně na Velikonoční pondělí obyvatele v Holešově na Kroměřížsku. Kolem druhé hodiny ráno tam začal hořet zahradní domek.


„Rozsáhlý do dálky viditelný oheň zpozorovali lidé z nedalekého sídliště. O tom, že šlo o intenzívní požár, svědčí i okolnost, že nás v noční dobu na tísňové lince informovalo hned několik svědků,“ řekl mluvčí hasičského záchranného sboru Zlínského kraje Ivo Mitáček. Hasiči byli na místě požáru z nedaleké stanice do několika minut.

„Oheň se hasičům podařilo lokalizovat asi po patnácti minutách intenzivního hašení. Další asi dvě hodiny ale trvalo celkové uhašení požáru. Hasiči museli část konstrukcí rozebrat a dohasit skrytá ohniska požáru. Při události nebyl nikdo zraněn,“ dodal Mitáček.

Místo požáru předběžně prozkoumal vyšetřovatel hasičů z Kroměříže. Plameny zničily značnou část celodřevěného objektu a uskladněný malý zahradní traktor.


(Zdroj: Krimi Zprávy Kroměříž)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


ČORBA LADISLAV
* 18.3.1963 hledaný

DUCHOŇ KAREL
* 19.1.1990 hledaný

FILIP MIROSLAV
* 28.12.1955 pohřešovaný

ILIEVA MARIA METODIEVA
* 16.11.2007 hledaná

JANDOVÁ KATEŘINA
* 23.8.1991 hledaná

KMOCH PAVEL
* 8.6.1971 hledaný

LOKAJÍČEK LADISLAV
* 20.3.1999 hledaný

POPOVICI MARK
* 5.11.2018 pohřešovaný

RAETHER MICHAL
* 17.10.1986 pohřešovaný

RAKAŠ PATRIK
* 13.1.1993 hledaný

ŠIMKOVÁ KLÁRA
* 30.11.2006 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín