KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Plameny předčasně vzbudily obyvatele Holešova

Ohnivý kohout budil předčasně na Velikonoční pondělí obyvatele v Holešově na Kroměřížsku. Kolem druhé hodiny ráno tam začal hořet zahradní domek.


„Rozsáhlý do dálky viditelný oheň zpozorovali lidé z nedalekého sídliště. O tom, že šlo o intenzívní požár, svědčí i okolnost, že nás v noční dobu na tísňové lince informovalo hned několik svědků,“ řekl mluvčí hasičského záchranného sboru Zlínského kraje Ivo Mitáček. Hasiči byli na místě požáru z nedaleké stanice do několika minut.

„Oheň se hasičům podařilo lokalizovat asi po patnácti minutách intenzivního hašení. Další asi dvě hodiny ale trvalo celkové uhašení požáru. Hasiči museli část konstrukcí rozebrat a dohasit skrytá ohniska požáru. Při události nebyl nikdo zraněn,“ dodal Mitáček.

Místo požáru předběžně prozkoumal vyšetřovatel hasičů z Kroměříže. Plameny zničily značnou část celodřevěného objektu a uskladněný malý zahradní traktor.


(Zdroj: Krimi Zprávy Kroměříž)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


DABACA Alexandra ( DABÂCA ALEXANDRA )
*  pohřešovaná

DABÂCA ALEXANDRA
* 27.6.2007 pohřešovaná

TOKÁROVÁ NIKOLA
* 27.12.1990 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín