KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

V Říkovicích shořela střecha rodinného domku, škoda jde do miliónů

Rozsáhlý požár střechy rodinného domku v řadové zástavbě likvidovali v noci na pondělí hasiči v Říkovicích na Přerovsku. Zasahovalo tam pět jednotek profesionálních i dobrovolných hasičů. Škoda je podle prvotních odhadů 2,5 miliónu korun. Naštěstí nikdo nebyl zraněn. Příčina požáru je v šetření.


„Profesionální a dobrovolní hasiči z Přerova a Říkovic za nasazení několika hasebních proudů svedli boj s obrovskými plameny, které byly vidět z velké dálky. K pomoci s likvidací byl povolán i automobilový žebřík mezikrajské výpomoci zlínských hasičů z profesionální stanice Kroměříž, a to pro snadnější hasební práce. Plameny se podařilo dostat pod kontrolu zhruba po dvou hodinách,“ informoval Právo v pondělí mluvčí krajských hasičů Zdeněk Hošák s tím, že momentálně se stále dohašují menší skrytá ohniska a provádí se rozebírání ohořelé střešní konstrukce a krytiny.

„Celý zásah byl z našeho pohledu zasahujících velmi komplikovaný a nebezpečný. Částečně se totiž propadla stropní konstrukce do přízemí a i pohyb hasičů ve střešních prostorech musel být prováděn s maximální obezřetností a opatrností,“ řekl mluvčí..

V době vzniku požáru se v objektu nikdo nenacházel. Majitel, který se na místo dostavil, během zásahu požádal o možné zachránění z jedné, méně požárem zasažených přízemních místnosti, dvou králíčků. „Zvířátkům se nic nestalo a tak jsme udělali obrovskou radost dětem, které se o své mazlíčky velmi strachovaly,“ dodal Hošák.


(Zdroj: Krimi Zprávy Kroměříž)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


KOUDELKA STANISLAV
* 6.4.1963 hledaný

MÜHLHANS PETR
* 10.6.1968 hledaný

WOHLMUTH MICHAL
* 12.10.1984 hledaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín