KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Řidič auta smetl ženu na kolečkových bruslích a ujel

Zatím neznámý řidič osobního auta srazil v pondělí krátce před polednem v Kroměříži devatenáctiletou ženu, která jela na kolečkových bruslích. Utrpěla těžké zranění. Šofér z místa nehody ujel, aniž by jí poskytl první pomoc.


K události došlo na ulici Jožky Silného. „Mladá žena jela po pravé straně vozovky směrem k ulici Hulínská. Řidič nezjištěného vozidla jedoucí ve stejném směru ji zřejmě přehlédl a zezadu do ní narazil. Žena při nárazu upadla na travnatou plochu podél vozovky a způsobila si těžké zranění,“ uvedla kroměřížská policejní mluvčí Simona Kyšnerová.

Řidič podle ní nechal ženu bez pomoci a z místa nehody ujel. Dopustil se tak trestných činů neposkytnutí pomoci řidičem dopravního prostředku a ublížení na zdraví z nedbalosti, za které mu hrozí až pět let vězení.

„Žena jedoucí na kolečkových bruslích po pravé straně vozovky se dopustila přestupku. Podle zákona mají jezdci na kolečkových in-line bruslích status chodce,“ uvedla mluvčí.

Bližší okolnosti nehody jsou dosud předmětem šetření. „Žádáme případné svědky události, kteří mohou poskytnout informace, které se jí týkají, aby zavolali kroměřížským dopravním policistům na telefonní číslo 974 675 254,“ dodala Kyšnerová.


(Zdroj: Krimi Zprávy Kroměříž)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


ČORBA LADISLAV
* 18.3.1963 hledaný

DUCHOŇ KAREL
* 19.1.1990 hledaný

FILIP MIROSLAV
* 28.12.1955 pohřešovaný

ILIEVA MARIA METODIEVA
* 16.11.2007 hledaná

JANDOVÁ KATEŘINA
* 23.8.1991 hledaná

KMOCH PAVEL
* 8.6.1971 hledaný

LOKAJÍČEK LADISLAV
* 20.3.1999 hledaný

POPOVICI MARK
* 5.11.2018 pohřešovaný

RAETHER MICHAL
* 17.10.1986 pohřešovaný

RAKAŠ PATRIK
* 13.1.1993 hledaný

ŠIMKOVÁ KLÁRA
* 30.11.2006 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín