KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Manévry řidiče v protisměru na dálnici rekonstruují i výpovědi svědků

Policie získala již několik svědectví lidí, kteří zažili šok na dálnici D1, když se tam ve středu dopoledne vyhýbali vozu v protisměru. Řidič stříbrné Škody Felicia se podle policie dopustil obecného ohrožení z nedbalosti, za což mu hrozí až pět let vězení.


"Celou událost vidělo a popsalo několik svědků, přesto se obracíme na veřejnost s prosbou o další informace, které by pomohly ztotožnit řidiče dotyčného auta," řekla v pátek mluvčí kroměřížské policie Simona Kyšnerová.

Svědci popsali, že je svou jízdou v protisměru na dálnici D1 ohrožoval zatím neznámý řidič ve směru od Hulína na Brno ve středu dopoledne od 10:40 do 10:50 hodin.

"Na dálnici do špatného pruhu najel pravděpodobně v místě výjezdu na Kroměříž a poté pokračoval směrem na Hulín. Překvapení motoristé se škodovce jedoucí v levém rychlém pruhu snažili všemožně vyhýbat. Přesto v jednom okamžiku čelní srážka ve vysoké rychlosti hrozila muži za volantem automobilu Škoda Octavia,“ popsala Kyšnerová.

Řidič Škody Octavie proto strhl řízení a autu v protisměru se těsně vyhnul. Při úhybném manévru se však bočně střetl s vozidlem v pravém pruhu. Oba řidiči naštěstí vyvázli bez zranění. K dalším nehodám na dálnici nedošlo.

Policisté kvalifikovali počínání řidiče jako trestný čin obecného ohrožení z nedbalosti. Pachateli hrozí až pětileté vězení.


(Zdroj: Krimi Zprávy Kroměříž)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


KÁŽOVÁ ROSÁLIE
* 22.11.2007 pohřešovaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín