KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Mladík podvedl 177 lidí, obral je o půl miliónu korun

Necelé dvě stovky podvodů má na svém kontě devatenáctiletý muž ze Zlína. Prostřednictvím internetu obral důvěřivce bezmála o půl miliónu korun. Ve středu podali kriminalisté z Kroměříže návrh na jeho vzetí do vazby.


Již v květnu obvinili mladíka z podvodu kriminalisté v Kroměříži. Od září roku 2010 nabízel k prodeji pod smyšlenými jmény na internetových bazarových či aukčních portálech různé zboží.

„Většinou se jednalo o elektroniku. Peníze si pak od kupujících nechal předem zasílat na bankovní účty s tím, že následně objednané věci odešle. Zboží ale obvykle zákazníkům nepřišlo,“ sdělila mluvčí kroměřížské policie Simona Kyšnerová. Jen v několika případech se objednavatelé dočkali balíků s poškozeným či jiným artiklem nižší hodnoty.

„Přesto, že ho kriminalisté před dvěma měsíci z podvodů obvinili, mládenec ve své činnosti pokračoval. Nenapravitelného podvodníka proto zadrželi a trestní stíhání rozšířili. Muž tak celkem spáchal sto sedmdesát sedm skutků a přišel si na více jak čtyři sta padesát tisíc korun. Poškozených však může být mnohem víc,“ řekla Kyšnerová.


(Zdroj: Krimi Zprávy Kroměříž)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


RYBA MILAN
* 10.12.1967 pohřešovaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín