KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Potápěči objevili v kroměřížském štěrkovišti utonulého muže

Policejní potápěči nalezli v pondělí kolem 20:00 na dně štěrkoviště Bagrák v Kroměříži tělo utonulého třiapadesátiletého muže z Kroměřížska, který podle svědků spadl do vody a již se nevynořil. Prohledávání začalo kolem páté hodiny odpoledne.


Podle policejní mluvčí Simony Kyšnerové se pohřešovaný muž jako neplavec snažil dostat na ostrůvek uprostřed vodní plochy na lehátku, ze kterého ale spadl a už se nevynořil. "Spolu s pohřešovaným plavali na ostrůvek dva další muži. Všichni předtím popíjeli krabicové víno," uvedla Kyšnerová.

Poté, co jejich kamarád zmizel pod hladinou, zavolali prý muži na břeh na kolemjdoucí ženu, která přivolala záchranáře. Hasiči podle mluvčího krajských hasičů Libora Netopila prohledávali jezero na dvou člunech, kolem 19:00 pak dorazili také potápěči.

Letos nejde o první utonutí ve vodních tocích či plochách ve Zlínském kraji. V březnu utonul ve Vsetínské Bečvě u Karolinky muž středního věku, o pár dnů dříve našli lidé v řece Moravě u Napajedel na Zlínsku tělo čtyřiatřicetiletého muže. V dubnu pak nalezli lidé ve slepém rameni řeky Moravy v Uherském Hradišti tělo devětatřicetiletého bezdomovce. Ve stejném měsíci byl nalezen poblíž splavu v řece Bečvě v Hranicích osmapadesátiletý bezdomovec, který do řeky spadl ve Valašském Meziříčí.

Na začátku května se v přehradě Bystřička na Vsetínsku utopil jednadvacetiletý mladík, který předtím společně s kamarády popíjel až do pozdních nočních hodin alkohol. O měsíc později utonul sedmatřicetiletý muž poté, co skočil do rybníka v Topolné na Uherskohradišťsku a již nevyplaval. Se známými zřejmě předtím také pil alkohol. Ten hrál roli i u zatím poslední letošní podobné tragédie, když se na začátku prázdnin utopil v jezeře Balaton v Novém Hrozenkově na Vsetínsku dvaatřicetiletý cizinec.


(Zdroj: Krimi Zprávy Kroměříž)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


KRÁLOVÁ NIKOLA
* 27.4.1998 pohřešovaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín