KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Řidička v Praze převezla zloděje, zamkla ho v autě

Na majitelky vozů v Praze si dávejte pozor. Takový vzkaz poslala žena z hlavního města ve středu večer všem zlodějům pohybujícím se na území města poté, co jednoho z nich načapala ve svém automobilu. Neváhala a zamkla ho tam do příjezdu hlídky strážníků.


Krátce před devátou hodinou večer přijal dispečink strážníků v Praze 3 informaci, že v Korunní ulici u tramvajové zastávky U Vodárny došlo k vloupání do osobního vozidla.

„Volající také uvedla, že majitelka podezřelého muže uzamkla v napadeném vozidle,“ řekla mluvčí pražské městské policie Jana Přikrylová. Strážníci na místě kontaktovali majitelku, která hlídku přivedla ke svému vozidlu, v němž se nacházel pachatel.

„Hlídka muže vyzvala k prokázání totožnosti a zadržela ho. Pětatřicetiletý muž se k vloupání přiznal. Celý případ si na místě převzala policie,“ uzavřela mluvčí.


(Zdroj: Krimi Zprávy Praha)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


KRÁLOVÁ NIKOLA
* 27.4.1998 pohřešovaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín