KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Řidič dodávky zemřel po srážce s osobním vlakem

Řidič dodávky zemřel v pondělí ráno po srážce s vlakem na přejezdu v jihočeském Protivíně. Po střetu začala hořet dodávka i kabina osobního vlaku, strojvedoucí skončil v nemocnici.


Řidič dodávky vjel na přejezd s výstražnými světly dvě minuty po osmé hodině ráno a střetl se s osobním vlakem. Vůz začal okamžitě hořet, oheň se rozšířil i na kabinu strojvedoucího.

„Řidič dodávky utrpěl zranění neslučitelná se životem a strojvedoucí se nadýchal zplodin. Záchranáři ho museli převézt do nemocnice,“ informovala Právo mluvčí písecké policie Kamila Ingrišová. Doplnila, že naštěstí v osobním vlaku nebyli žádní cestující.

„Nehoda se stala na železničním přejezdu zabezpečeném světelnou výstražnou signalizací, ale bez závor. Provoz na trati je zastaven,“ řekl mluvčí drážní inspekce Martin Drápal.

"K nehodě okamžitě vyjely posádky z Písku a vyslán byl i vrtulník. Řidiči dodávky jsme již nemohli pomoci, bohužel zemřel na místě. Strojvedoucího vlaku, který se nadýchal kouře, jsme převezli do písecké nemocnice," řekla mluvčí záchranářů Petra Kafková.


(Zdroj: Krimi Zprávy Písek)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BOHÁČEK SAMUEL
* 18.3.2007 hledaný

FILIP MIROSLAV
* 28.12.1955 pohřešovaný

MARCHAL JAN
* 9.10.1973 pohřešovaný

NAUŠ MIROSLAV
* 27.11.1984 hledaný

POPOVICI MARK
* 5.11.2018 pohřešovaný

ŠIMKOVÁ KLÁRA
* 30.11.2006 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín