KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Agresor vybrzdil pomalejší auto, řidiče zkopal a nechal ležet v poli

Táborští policisté hledají útočníka ze Škody Fabie, který si v pondělí po deváté hodině vybral za svou oběť řidiče VW Multivan. Podle jeho výpovědi na něj nejdříve útočil autem a nakonec ho zmlátil a nechal ležet na poli.


„Řidič multivanu jel podle své výpovědi policistům od Písku na Tábor a už před Opařany se za něho zavěsil řidič Škody Fabia šedé barvy s pražskou poznávací značkou. Razantně na něj najížděl a snažil se jej riskantně předjet. To se mu podařilo na výjezdu za obcí směrem na Tábor,“ popisoval počínání útočníka z fabie mluvčí táborské policie Miroslav Doubek.

Dále poznamenal, že po předjetí řidič fabie začal prudce brzdit. „Při této situaci došlo k lehkému kontaktu mezi vozidly. Řidiči zastavili a vystoupili z automobilů. Po krátké slovní výměně ale řidič škodovky na muže brutálně zaútočil," uvedl mluvčí.

"Vzhledem k mohutné postavě, výšky odhadem 190 cm a váze 120 kilogramů, jej chytil do takzvané kravaty a svalil ho do odtokové stoky vedle silnice. Při dalším útoku jej povalil do oraniště přilehlého pole, kde jej začal kopat do oblasti zad a nohou. Celý útok měl doprovázet výhružkami, že ho zabije,“ upozornil Doubek.

Následně nechal útočník zmláceného řidiče ležet v poli, nasedl do svého vozidla a odjel zpět směrem k obci Opařany.

Poškozený muž při napadení utrpěl zhmožděniny žeber, škrábance a vedle poničení oblečení navíc přišel o brýle v hodnotě 10 tisíc korun. Událost pak s časovým odstupem oznámil policistům. Ti nyní žádají svědky tohoto incidentu, aby volali na linku 158.


(Zdroj: Krimi Zprávy Písek)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


ČORBA LADISLAV
* 18.3.1963 hledaný

DUCHOŇ KAREL
* 19.1.1990 hledaný

FILIP MIROSLAV
* 28.12.1955 pohřešovaný

ILIEVA MARIA METODIEVA
* 16.11.2007 hledaná

JANDOVÁ KATEŘINA
* 23.8.1991 hledaná

KMOCH PAVEL
* 8.6.1971 hledaný

LOKAJÍČEK LADISLAV
* 20.3.1999 hledaný

POPOVICI MARK
* 5.11.2018 pohřešovaný

RAETHER MICHAL
* 17.10.1986 pohřešovaný

RAKAŠ PATRIK
* 13.1.1993 hledaný

ŠIMKOVÁ KLÁRA
* 30.11.2006 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín