KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Pašerák chycený na Ruzyni měl v těle kilogram kokainu za 2 milióny

Celníci na ruzyňském letišti zadrželi 30. října třicetiletého muže s asi kilogramem kokainu v těle. V úterý vyloučil poslední ze 41 kapslí, každá vážila 24 gramů. Hodnota drogy by na černém trhu dosáhla dvou miliónů korun, řekla ve středu mluvčí celníků Martina Kaňková.


 

Pašerák kokainu přicestoval do Prahy z Buenos Aires přes Madrid. "Celníci ho odhalili na základě jeho chování a informací o průběhu cesty," řekla Kaňková. Jejich podezření potvrdilo rentgenové vyšetření.

V úterý celníci na Ruzyni zadrželi také dva muže ve věku 45 a 56 let pašující v kufrech 90 kilogramů rostliny khat obsahující látku khatinon. Drogy zřejmě nebyly určeny na český trh.

"Khatinon je omamná látka, která se používá ke žvýkání, kouření a s dalšími přísadami také jako alkoholický nápoj. V ČR je na seznamu návykových látek," řekla Kaňková.


(Zdroj: Krimi Zprávy Praha)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BOHÁČEK SAMUEL
* 18.3.2007 hledaný

FILIP MIROSLAV
* 28.12.1955 pohřešovaný

MARCHAL JAN
* 9.10.1973 pohřešovaný

NAUŠ MIROSLAV
* 27.11.1984 hledaný

POPOVICI MARK
* 5.11.2018 pohřešovaný

ŠIMKOVÁ KLÁRA
* 30.11.2006 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín