KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Byt na píseckém sídlišti skrývá výbušniny, pyrotechnici do něj však nesmějí

Policisté už od dopoledne zajišťují byt na největším píseckém sídlišti Jih. Podle nich se tam může ukrývat větší množství munice. Byt patří sběrateli zbraní, který je příbuzný muže z Prahy 6, jenž nedávno utrpěl při výbuchu ve svém bytě popáleniny. Z paneláku na Červeném vrchu musely být v noci na sobotu evakuovány desítky lidí.


„Na muže z Písku jsme dostali tip od pražských kolegů. Nejdříve s námi spolupracoval, ale pak si zavolal advokátku a museli jsme čekat na povolení k domovní prohlídce,“ sdělila Právu na místě mluvčí píseckých policistů Kamila Ingrišová.

Dále vysvětlila, že z prvního pohledu policisté při návštěvě bytu usoudili, že se může jednat o granáty a další nebezpečnou munici. „Jestli tomu tak je mohou určit však až pyrotechnici, kteří ještě v bytě nebyli,“ podotkla Ingrišová.

Byt soukromého sběratele je v sedmém patře panelového domu v Třídě přátelství. V případě, že by munice byla opravdu hodně nebezpečná, museli by policisté celý dům evakuovat. „Pyrotechnici by se na místo měli dostat v podvečer,“ dodala Ingrišová.

 


(Zdroj: Krimi Zprávy Písek)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BOHÁČEK SAMUEL
* 18.3.2007 hledaný

DUNOVÁ MICHAELA
* 13.3.2007 hledaná

FILIP MIROSLAV
* 28.12.1955 pohřešovaný

KRÁLOVÁ NIKOLA
* 27.4.1998 pohřešovaná

OLBRICH ROMAN
* 11.2.1963 pohřešovaný

POPOVICI MARK
* 5.11.2018 pohřešovaný

ŠIMKOVÁ KLÁRA
* 30.11.2006 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín