KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Na Písecku havaroval dvoupatrový autobus s dětmi

V úterý po poledni havaroval dvoupatrový autobus mezi obcemi Nový Dvůr a Talín na Písecku. Vezl děti z plaveckého stadiónu v Písku domů do Týna nad Vltavou. Sedm dětí bylo lehce zraněno.


Podle informací záchranářů autobus vyjel mimo vozovku a po přeražení dvou stromů zastavil v lese. V autobusu bylo v té chvíli 50 dětí ve věku sedm až devět let a několik dospělých. Na místo byly okamžitě vyslány dvě posádky záchranné služby z Písku a vrtulník.

Při nehodě naštěstí nedošlo k žádným těžkým poraněním a sedm dětí bylo po základním ošetření na místě transportováno s lehkými a středně těžkými poraněními do nemocnice v Písku.

„Jednalo se o oděrky končetin a hlavy, u dvou podezření na otřes mozku. K poraněním došlo nárazem na sedačku před sebou při prudkém zastavení autobusu. Dospělí včetně řidiče nejsou zraněni,“ řekl ředitel jihočeských záchranářů Marek Slabý.

Jak Právu řekl ředitel písecké nemocnice Jiří Holan, tři děti zůstaly na dětském oddělení na pozorování. „Utrpěly lehké otřesy mozku, a proto jsme je raději hospitalizovali. Čtyři děti jsme po ošetření pustili domů,“ ozřejmil Holan.

Jak Právu řekla mluvčí jihočeských policistů Lenk Holická, autobus havaroval deset minut před jednou hodinou u křižovatky v obci Tálín. „Dosud z neznámých příčin vyjel ze silnice a skončil v příkopu, kde narazil do stromu,“ konstatovala Holická s tím, že nehodu policisté dále vyšetřují.


(Zdroj: Krimi Zprávy Písek)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BURANSKÝ ŠTEFAN
* 27.3.1981 pohřešovaný

ČORBA LADISLAV
* 18.3.1963 hledaný

DIŇOVÁ MICHAELA
* 4.6.2010 pohřešovaná

DUCHOŇ KAREL
* 19.1.1990 hledaný

FILIP MIROSLAV
* 28.12.1955 pohřešovaný

GUJDA JAROSLAV
* 23.9.1985 hledaný

JANDOVÁ KATEŘINA
* 23.8.1991 hledaná

KMOCH PAVEL
* 8.6.1971 hledaný

MAŇÁK MILAN
* 17.4.1983 hledaný

NGUYEN Van Huong ( NGUYEN VĂN HUONG )
*  hledaný

NGUYEN VĂN HUONG
* 18.4.1966 hledaný

POPOVICI MARK
* 5.11.2018 pohřešovaný

RAETHER MICHAL
* 17.10.1986 pohřešovaný

RAKAŠ PATRIK
* 13.1.1993 hledaný

ŠIMKOVÁ KLÁRA
* 30.11.2006 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín