KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Auto letělo z mostu patnáct metrů do Úpy, řidič nepřežil

Pád z opravovaného mostu přes Úpu v horním předměstí Trutnova ukončil v úterý jízdu neopatrného řidiče vozu Hyundai Lantra. Nehoda se odehrála dvacet minut před třetí hodinou odpoledne.


Řidič, který po letu z možná patnáctimetrové výšky zůstal v autě napůl ponořeném v říčním korytě, tragédii nepřežil. „Asi byl mrtvý dřív, než se záchranáři k němu dostali. Ono to ani dost dobře nešlo. Nicméně jsme jim nabízeli pomoc, kterou odmítli,“ konstatoval jeden z mnoha svědků tragické nehody.

Řidiče se krátce po nehodě snažili marně dostat z vozu zdravotničtí záchranáři. Záchraně muže uvězněného v napůl potopeném autě uprostřed říčního koryta bránil dravý proud. Záchranáři se nakonec dostali k vozu po laně.

„Pokud vím, byl už mrtvý a kromě něj ve voze nebyl nikdo jiný,“ sdělil předběžně jeden z policistů. Vrtulník letecké záchranky nakonec odletěl prázdný. Tragédie se odehrála na mostě na hlavní silnici z Trutnova do Pece pod Sněžkou uzavřeném kvůli rozsáhlé opravě.

Řidič musel přehlédnout nebo ignorovat výstražné značky a zátarasy. Ve značné rychlosti prorazil železné zábradlí mostu a skončil v řece.


(Zdroj: Krimi Zprávy Trutnov)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH

Nenalezen žádný záznam

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín