KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Mladá řidička nezvládla v Praze vůz, dva mrtví

Tragické následky měla dopravní nehoda, která se stala v noci na středu v Praze. Na výpadovce z metropole směrem na Strakonice nezvládla řízení mladá řidička a vyjela s autem mimo silnici. Při nehodě zemřeli dva lidé.


 

Včera 6:55 - Praha
(Aktualizováno: Včera 8:06 )

„Krátce po druhé hodině došlo ve Strakonické ulici směrem ven z centra u dostihového závodiště k vážné dopravní nehodě. Jedenadvacetiletá řidička z dosud nezjištěných příčin vyjela mimo komunikaci, kde se s vozidlem převrátila přes střechu a zůstala s vozidlem v zahradě,“ popsala nehodu mluvčí pražské policie Eva Kropáčová.

Při nehodě zemřela řidička a osmapadesátiletý spolujezdec. Třetí člen posádky vozidla byl s vážným poraněním převezen do nemocnice. „Dopravní policisté nyní celou událost prošetřují, zjišťují příčinu a viníka dopravní nehody,“ doplnila mluvčí.


(Zdroj: Krimi Zprávy Praha)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


RYBA MILAN
* 10.12.1967 pohřešovaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín