KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Prchající opilý řidič skočil do řeky, policista ho doplaval a zatkl

Do řeky skočil v noci na středu před pronásledující policejní hlídkou opilý řidič, který se snažil mužům zákona uprchnout. Jeden z členů policejní hlídky neváhal, skočil za ním a prchajícího opilce vytáhl. Kromě toho, že řidič měl alkohol v krvi, neměl vůbec za volantem co dělat, protože o řidičský průkaz už před několika dny přišel.


O případu informovala ve středu mluvčí moravskoslezské policie Soňa Štětínská.

„Hlídka zpozorovala třicet minut po půlnoci, že řidič osobního vozidla při zaregistrování služebního auta okamžitě zabočil do vedlejší silnice a razantně sešlápl plynový pedál. Policisté se za ním vydali. Řidič auta na znamení k zastavení nereagoval a snažil se ujet. Nezvládl řízení a svou jízdu skončil nárazem do brány areálu čističky vod,“ uvedla mluvčí.

Řidič z nabouraného auta vyběhl a skočil do řeky. Hlídce ale neuplaval. Jeden z policistů totiž za ním do vody skočil a muže z ní vytáhl. Policisté zjistili, že prchajícím je 23letý mladík z Orlové.

"Při dechové zkoušce ukázal přístroj hodnotu přes jedno promile alkoholu. Řidičský průkaz nemá, protože mu ho před pár dny dopravní policisté zadrželi z důvodu řízení vozidla pod vlivem alkoholu,“ dodala mluvčí.


(Zdroj: Krimi Zprávy Orlová)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


ČORBA LADISLAV
* 18.3.1963 hledaný

DUCHOŇ KAREL
* 19.1.1990 hledaný

FILIP MIROSLAV
* 28.12.1955 pohřešovaný

ILIEVA MARIA METODIEVA
* 16.11.2007 hledaná

JANDOVÁ KATEŘINA
* 23.8.1991 hledaná

KMOCH PAVEL
* 8.6.1971 hledaný

LOKAJÍČEK LADISLAV
* 20.3.1999 hledaný

POPOVICI MARK
* 5.11.2018 pohřešovaný

RAETHER MICHAL
* 17.10.1986 pohřešovaný

RAKAŠ PATRIK
* 13.1.1993 hledaný

ŠIMKOVÁ KLÁRA
* 30.11.2006 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín