KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Muž střílel v pražském baru, potom vyhrožoval policistům

Opilý agresivní návštěvník střílel v noci na úterý v baru v Hábově ulici v pražských Stodůlkách. Naštěstí vystřelil jen do stropu a ani odražená střela nikoho nezranila. Přivolaní policisté muže zadrželi, ten jim poté s pouty na ruce začal hrubě vyhrožovat.


 

úterý 8. listopadu 2011, 7:55 - Praha

Incident mezi hosty baru se odehrál po půlnoci. Po hádce se muž chtěl prát s dalším hostem, vytáhl svoji legálně drženou pistoli a vystřelil do stropu. Výstřel vyvolal paniku, ve které někdo stačil přivolat policisty.

 

Hlídka byla na místě do dvou minut od volání a silně opilého muže, který nadýchal 2,3 promile alkoholu, zpacifikovala. Při zásahu nebyl nikdo zraněn. Střela, která ze zbraně vylétla do stropu, se odrazila a skončila pod stolem, u kterého seděli v té době hosté baru.


Útočník má na sebe registrovány tři zbraně, podle přítomných ještě před výstřelem se zbraní mířil i na některé hosty.

 

Podle informací Novinek to není první incident tohoto muže se zbraní. Někteří hosté se ho dokonce báli, protože s ním už v minulosti měli nepříjemnou zkušenost, když ohrožoval všechny kolem sebe.


(Zdroj: Krimi Zprávy Praha)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH

Nenalezen žádný záznam

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín