KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Hasiči zachraňovali srnu uvízlou v plotu

Hasiči z Orlové na Karvinsku v neděli odpoledne ukázali svůj um při nenadálé události v zahrádkářské kolonii Orlová-Lutyně. Zachránili srnku uvízlou v plotě a vypustili ji téměř bez zranění znovu do přírody.


„Srnu uvěznil plot ve chvíli, když se snažila prolézt škvírou mezi zděnou částí a svislou trubkou pevně zachycenou v zemi. Orlovští hasiči ji vysvobodili tak šikovně, že nebyla potřeba ani zdravotní prohlídka zvířete," uvedl mluvčí moravskoslezských hasičů Petr Kůdela.

Během deseti minut přeřízli hasiči svislou plotovou trubku rozbrušovací pilou nad vylekanou a smutnou srnou, kterou předtím zakryli tkaninou. Následně čerstvý horní konec trubky oblepili izolační páskou a zvíře vytáhli svisle nahoru do volného prostoru ven. "Srna měla jen drobné odřeniny, tak ji hned vypustili do lesa, kde se nejlépe ze svých ranek vylíže,“ doplnil.

Uvízlou srnku nahlásili sousedé z chatek v neděli ve tři hodiny odpoledne.


(Zdroj: Krimi Zprávy Orlová)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH

Nenalezen žádný záznam

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín