KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Muž, který vlezl do kanálu pro mobil, zůstal uvězněn v litinové skruži

Neobvyklý zákrok mají za sebou hasiči v Orlové. Čtyřicetiletému muži ve čtvrtek spadl mobil do kanálu, a tak vlezl dovnitř. Telefon zachránil, zůstal ale uvězněn v litinové kanálové vpusti.


Neobvyklý "opasek" o váze několika kilogramů mu museli sundávat hasiči. "Na tísňovou linku zavolali jeho kamarádi. Hasiči se pokusili litinovou skruž sundat u kanálu, ale bez úspěchu. Proto postiženého muže převezli i se skruží do nemocnice v Orlové," uvedl mluvčí hasičů Petr Kůdela.

Zdravotníci zde nejprve pomazali muže vazelínou v naději, že se skruž podaří lépe sundat. "Dolů to i přes nově uzpůsobenou hladkou cestu nešlo. Pak ale hasiči vyzkoušeli jinou variantu cestu vrchem přes hlavu a povedlo se. Bez rozřezání kanálu," uvedl Kůdela.


(Zdroj: Krimi Zprávy Orlová)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


DUCHOŇ KAREL
* 19.1.1990 hledaný

FILIP MIROSLAV
* 28.12.1955 pohřešovaný

ILIEVA MARIA METODIEVA
* 16.11.2007 hledaná

JANDOVÁ KATEŘINA
* 23.8.1991 hledaná

KMOCH PAVEL
* 8.6.1971 hledaný

LOKAJÍČEK LADISLAV
* 20.3.1999 hledaný

POPOVICI MARK
* 5.11.2018 pohřešovaný

RAETHER MICHAL
* 17.10.1986 pohřešovaný

ŠIMKOVÁ KLÁRA
* 30.11.2006 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín