KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Přivezli nám mrtvou matku, stěžuje si na sanitáře rodina

Policisté v Chebu řeší případ kolem smrti 73leté důchodkyně. Pozůstalí mají podezření, že žena zemřela při převozu z nemocnice domů a posádka, kterou tvořili dva sanitáři, ji rodině předala už mrtvou.


„Ze sanitky ji vynesli na nosítkách. Hlava a ruce jí bezvládně visely. Nejevila žádné známky života. Proto jsme zavolali záchranku,“ vypověděl svědek z okruhu pozůstalých.

Mluvčí karlovarské krajské záchranky Barbora Silná uvedla, že pomoc přivolal syn pacientky. „Oznámil, že matka nedýchá a je v bezvědomí. Byla převážena z chebské nemocnice soukromou dopravně zdravotní službou a předána rodině, podle které od té doby nejevila známky života,“ sdělila Silná. Záchranáři už ženě nedokázali pomoci. „Lékař konstatoval smrt,“ dodala Silná.

Před cestou mluvila se synem

Podle informací Práva měla seniorka na těle posmrtné skvrny, které svědčí o tom, že mohla být skutečně mrtvá už před vyložením ze sanitky. „Dobu smrti a její příčinu budeme znát po ­pit­vě,“ sdělila Martina Hrušková z chebského ředitelství policie.

Ženu propustili z chebské nemocnice na přání rodiny v poslední fázi závažného onemocnění. „Před transportem domů se synem ještě v nemocnici komunikovala,“ upřesnila mluvčí záchranky.

Šéfka dopravní zdravotnické služby, jejíž podřízení pacientku převáželi, jakékoliv pochybení odmítá. „Žena při předání rodině žila. Normálně dýchala. Řidiči ji přenášeli na nosítkách. Z nemocnice jsme měli instrukce jak s ní zacházet. Byla velmi vážně nemocná. Kdyby nám zkolabovala v sanitce, tak posádka okamžitě volá záchranku,“ prohlásila manažerka.


(Zdroj: Krimi Zprávy Cheb)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


ČORBA LADISLAV
* 18.3.1963 hledaný

DUCHOŇ KAREL
* 19.1.1990 hledaný

FILIP MIROSLAV
* 28.12.1955 pohřešovaný

ILIEVA MARIA METODIEVA
* 16.11.2007 hledaná

JANDOVÁ KATEŘINA
* 23.8.1991 hledaná

KMOCH PAVEL
* 8.6.1971 hledaný

LOKAJÍČEK LADISLAV
* 20.3.1999 hledaný

POPOVICI MARK
* 5.11.2018 pohřešovaný

RAETHER MICHAL
* 17.10.1986 pohřešovaný

RAKAŠ PATRIK
* 13.1.1993 hledaný

ŠIMKOVÁ KLÁRA
* 30.11.2006 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín