KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

V centru Prahy se srazila autoškola s osobním autem

V centru Prahy se ve čtvrtek střetl vůz autoškoly s dalším osobním vozem. Nikdo nebyl zraněn. Viník nehody zatím není znám, policie má ovšem k dispozici záznam z kamerového systému.

 


 

 

Incident se stal na světelné křižovatce mezi ulicemi Slezská a Budečská nedaleko náměstí Míru poté, co jeden z vozů se vší pravděpodobností projel semafor na červenou.

Vozidlo autoškoly, které jelo z Budečské ulice, mělo vážně poškozenou kapotu. Druhý osobní vůz, který jel ze Slezské ulice směrem náměstí Míru, byl také poškozen, avšak o poznání méně.

Policie se snažila určit viníka již na místě, pokud se to nepodaří, věc bude řešit magistrát hlavního města Prahy. Ten posoudí svědecké výpovědi a výpovědi účastníků nehody. Celou situaci ovšem osvětlí videozáznam, který pořídila jedna z kamer městského kamerového systému.

V případě, že se nepodaří odhalit viníka nehody, bude nehoda brána jako vina obou řidičů. V případě autoškoly, jako chyba instruktora.


(Zdroj: Krimi Zprávy Praha)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BOHÁČEK SAMUEL
* 18.3.2007 hledaný

DUNOVÁ MICHAELA
* 13.3.2007 hledaná

FILIP MIROSLAV
* 28.12.1955 pohřešovaný

KRÁLOVÁ NIKOLA
* 27.4.1998 pohřešovaná

OLBRICH ROMAN
* 11.2.1963 pohřešovaný

POPOVICI MARK
* 5.11.2018 pohřešovaný

ŠIMKOVÁ KLÁRA
* 30.11.2006 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín