KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Sanitka se v Chebu srazila s dodávkou, ta smetla chodkyni a cyklistku

Ve středu po 10. hodině se stala dopravní nehoda sanitního vozidla a nákladní dodávky na křižovatce Evropské a Valdštejnovy v Chebu. Sanitka přitom jela se zapnutým majákem. Při nehodě došlo také ke zranění kolem projíždějící cyklistky a procházející chodkyně.


„Na místě se srazilo vozidlo rychlé záchranné služby a menšího nákladního vozidla, které nedalo sanitce se zapnutými majáky přednost,“ uvedla mluvčí karlovarské krajské policie Andrea Kávová.

„Odmrštěné nákladní vozidlo zranilo chodkyni a cyklistku,“ pokračovala. „Těžce zraněnou cyklistku jsme transportovali vrtulníkem do plzeňské fakultní nemocnice,“ uvedla mluvčí karlovarské záchranky Barbora Silná. Žena utrpěla řadu poranění, zejména na hlavě.

„Zraněná chodkyně byla s podezřením na otřes mozku převezena na chirurgické oddělení chebské nemocnice,“ pokračovala mluvčí záchranky.

„Po návratu na základnu v důsledku stresu zkolaboval řidič sanitního vozidla,“ uvedla Silná, podle které v sanitním voze nebyl při nehodě nikdo zraněn. Bez zranění vyvázl rovněž řidič dodávky, který nehodu způsobil, když nedal v křižovatce přednost zasahující sanitce.


(Zdroj: Krimi Zprávy Cheb)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BOHÁČEK SAMUEL
* 18.3.2007 hledaný

FILIP MIROSLAV
* 28.12.1955 pohřešovaný

MARCHAL JAN
* 9.10.1973 pohřešovaný

NAUŠ MIROSLAV
* 27.11.1984 hledaný

POPOVICI MARK
* 5.11.2018 pohřešovaný

ŠIMKOVÁ KLÁRA
* 30.11.2006 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín