KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Drogy ukryté v masu chtěl někdo propašovat do věznice u Příbrami

Do věznice Bytíz u Příbrami se někdo opět pokusil propašovat drogy. Vězeňská služba objevila při kontrole poštovních zásilek sáček se 44 tabletami ukrytý v tepelně zpracovaném masu.


"Sáček obsahoval sloučeniny amfetaminu a metamfetaminu," sdělila v pátek mluvčí příbramské policie Monika Schindlová.

Policisté se případem zabývají pro podezření z nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a jedy a maření výkonu úředního rozhodnutí.

Nejde přitom o ojedinělý případ odhalení drog v příbramské věznici. V minulosti vězeňská služba objevila například opiáty skryté v pantoflích nebo pervitin v sáčcích s bonbony. "Minulý týden byly nalezeny drogy za reklamní cedulkou na gumě slipů, koncem dubna byly ukryty v tužkách," dodala mluvčí.

Na začátku letošního roku příbramský soud nepravomocně potrestal za pašování drog do bytízské věznice šéfa osmičlenného gangu pěti roky vězení, další dva členy gangu poslal do vězení na tři a čtyři roky. Drogy se do vězení údajně dostávaly většinou přes návštěvy odsouzených, ukryté například ve spodním prádle. V několika případech je prý přehodili přes plot věznice v ponožce ovinuté lepicí páskou.


(Zdroj: Krimi Zprávy Příbram)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


KRÁLOVÁ NIKOLA
* 27.4.1998 pohřešovaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín