KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Zloději kradli kadibudky, odsedí si až dva roky

Jihočeští policisté zadrželi dvojici mužů, která se pokusila ukrást mobilní toaletu od rozestavěného domu na Chýnovsku. Pachatelé policistům následně přiznali, že mají na svědomí i další krádeže kadibudek. O případu v neděli informoval mluvčí jihočeských policistů Miroslav Doubek.


Poslední krádež toalety překazil lapkům všímavý občan, který upozornil policii, která si na muže počkala na silnici mezi Chýnovem a Táborem.

Jak ukázalo vyšetřování, dva muži z Příbrami a Vsetína nebyli v páchání trestné činnosti žádnými nováčky. "Na svědomí měli již řadu trestných činů, a jak následně doznali, rovněž i krádeže mobilních toalet u stavby dálnice D3 na Táborsku z nedávné doby," doplnil mluvčí, podle něhož si policisté důkladně prověří, zdali dvojice nemá na svědomí i další krádeže kadibudek.

V případě odsouzení jim za doposud prokázanou trestnou činnost hrozí až dva roky za mřížemi.


(Zdroj: Krimi Zprávy Příbram)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BOHÁČEK SAMUEL
* 18.3.2007 hledaný

DUNOVÁ MICHAELA
* 13.3.2007 hledaná

FILIP MIROSLAV
* 28.12.1955 pohřešovaný

KRÁLOVÁ NIKOLA
* 27.4.1998 pohřešovaná

OLBRICH ROMAN
* 11.2.1963 pohřešovaný

POPOVICI MARK
* 5.11.2018 pohřešovaný

ŠIMKOVÁ KLÁRA
* 30.11.2006 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín