KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Řidič, který autem zabil dvě děti, měl zřejmě záchvat

V neděli večer byl obviněn z trestného činu usmrcení z nedbalosti čtyřicetiletý muž, který v sobotu v Hradci Králové srazil na přechodu pro chodce dva chlapce, tříletého a šestiletého, a ti i přes zásah lékařů svým zraněním podlehli. Jednou z teorií, proč došlo k tragické události, je údajný epileptický záchvat řidiče.


„Osmadvacetiletý řidič jel vozidlem Škoda 1203 po Orlovské ulici v Rychvaldě, nepřizpůsobil však rychlost vozu pravotočivé zatáčce, kterou nezvládl a vyjel s autem vpravo. Nehoda se stala v sobotu před půl čtvrtou odpoledne. Vůz poté narazil do vyvýšeného betonového obrubníku a přejel chodník. Následně zničil automobil oplocení u předzahrádky a vrazil do stěny dvojdomku,“ popisovala nehodu karvinská policejní mluvčí Zlatuše Viačková s tím, že škoda byla vyčíslena na 310 tisíc korun.

Osmadvacetiletý řidič jel vozidlem Škoda 1203 po Orlovské ulici v Rychvaldě, nepřizpůsobil však rychlost vozu pravotočivé zatáčce, kterou nezvládl.

„Muž utrpěl lehká zranění. Policisté mu zadrželi řidičský průkaz, jelikož u něj zjistili požití alkoholu. Je podezřelý ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky. V dalším šetření pokračují policisté dopravního inspektorátu,“ upřesnila mluvčí.


(Zdroj: Krimi Zprávy Hradec Králové)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH

Nenalezen žádný záznam

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín