KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Policie marně honila nebezpečného muže na žádost z Rakouska

Policisté ve Znojmě pátrali po muži, který je podezřelý ze spáchání násilné trestné činnosti na území Rakouska a České republiky. Do akce byly nasazeny desítky policistů, kterým pomáhal vrtulník Letecké služby.


Podle rakouské tiskové agentury APA vstoupil ozbrojený muž do pobočky banky v příhraničním městečku Unterretzbach, když v ní byl jediný zaměstnanec. Přinutil jej lehnout si na podlahu, pak vybral pokladnu a z místa uprchl. Použil k tomu červený Fiat Coupé s českou registrační značkou, s nímž ujel směrem na Moravu.

Ve Znojmě lidé zahlédli podezřelého ve Vídeňské ulici. Následně jej začala pronásledovat policie. Podařilo se nalézt a zajistit auto hledaného. Podle APA je jeho majitelem třiačtyřicetiletý Turek. Pachatel podle svědků utekl do areálu bývalých znojemských kasáren. Desítky policistů je obklíčily a prohledaly. Akce skončila po třech hodinách v 17:15. Přestože do ní byl nasazen policejní vrtulník a psovodi, policie muže nenašla.

"V pátrání ale nepolevujeme. Prohledáváme okolí Znojma. Spolupracujeme s rakouskou policií," dodala policejní mluvčí Petra Vedrová.

Hledaný zhruba 35letý muž je asi 160 centimetrů vysoký a má dlouhé černé vlasy. „Žádáme občany, kteří muže spatřili, aby jakékoliv informace k jeho pohybu neprodleně nahlásili na linku 158,“ vyzvala Vedrová. Policisté nedoporučují, aby se jej lidé případně snažili sami zadržet.


(Zdroj: Krimi Zprávy Znojmo)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH

Nenalezen žádný záznam

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín