KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Otrlí zloději parfémů za 700 tisíc jsou stále na útěku

Po čtyřlístku zlodějů parfémů pátrají znojemští policisté. V nákupním centru v někdejším hraničním prostoru u Chvalovic na Znojemsku si velice suverénním způsobem odnesli parfémy za více než 700 tisíc korun.


Při činu nebyli nijak maskovaní, prostě v časných ranních hodinách nakráčeli do objektu zvaného Hrádeček. Každý měl velkou sportovní tašku a prošli opačným směrem přes pokladny do obchodu.

„Svižně prošli kolem prodavaček a zastavili se až u vystaveného zboží a naplnili tašky parfémy,“ uvedla mluvčí znojemské policie Lenka Drahokoupilová. S naplněnými taškami neméně svižně zmizeli.

„Nemaskovaní a naprosto chladnokrevně suverénní odešli bez zaplacení přes pokladny. Při rázném procházení poškodili elektronickou snímací bránu a z rámu vyvrátili automatické prosklené posuvné dveře. Celá akce trvala pouhé dvě minuty. Muži ve věku dvacet pět až třicet pět let odjeli velkou rychlostí směrem na Znojmo. Jeli pravděpodobně tmavě modrým osobním vozem Mazda 626 s polskou registrační značkou,“ doplnila mluvčí.

Zloději šli na jisto, zhruba hodinu před lupičským nájezdem byli dva z nich uvnitř a koupili láhev alkoholu a limonády. Po hodině, kdy nejspíše monitorovali situaci v okolí, se vrátili pro parfémy za 709 tisíc korun.

Policisté poskytli záznamy jejich podob z kamerového systému v obchodě. Pokud je někdo pozná, pomůže telefonátem na tísňovou linku 158 k dopadení drzých zlodějů. Hrozí jim až osmiletý trest odnětí svobody.


(Zdroj: Krimi Zprávy Znojmo)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


DABACA Alexandra ( DABÂCA ALEXANDRA )
*  pohřešovaná

DABÂCA ALEXANDRA
* 27.6.2007 pohřešovaná

TOKÁROVÁ NIKOLA
* 27.12.1990 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín