KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

U Znojma se čelně srazila felicie s náklaďákem, jeden mrtvý

Mrtvý řidič osobního auta, zraněný řidič nákladní soupravy a dvě poškozená vozidla jsou bilancí nehody z pondělního dopoledne. Nehoda na silničním tahu z Brna do Znojma navíc zkomplikovala dopravu.


Asi dvě stě metrů od křižovatky, kde poblíž Znojma odbočují z hlavní cesty komunikace do Suchohrdel a Dyje, se čelně srazila Škoda Felicie a nákladním vozem Iveco s vlekem. Obě auta skončila po střetu mimo vozovku.

“Hasiči, kteří byli u nehody jako první, poskytovali těžce zraněnému řidiči škodovky, který byl ve vozidle zaklíněn, předlékařskou pomoc. Lékař zdravotnické záchranné služby ale konstatoval, že senior zemřel. Řidič nákladního auta utrpěl zranění nohy,” uvedl mluvčí jihomoravských hasičů Jaroslav Haid.

Z nabouraných aut unikly provozní kapaliny. Na hasiče po zdokumentování nehody zůstala smutná povinnost vyprostit z vraku tělo sedmašedesátiletého řidiče. Museli k tomu využít hydraulické zařízení.


(Zdroj: Krimi Zprávy Znojmo)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


ČORBA LADISLAV
* 18.3.1963 hledaný

DUCHOŇ KAREL
* 19.1.1990 hledaný

FILIP MIROSLAV
* 28.12.1955 pohřešovaný

ILIEVA MARIA METODIEVA
* 16.11.2007 hledaná

JANDOVÁ KATEŘINA
* 23.8.1991 hledaná

KMOCH PAVEL
* 8.6.1971 hledaný

LOKAJÍČEK LADISLAV
* 20.3.1999 hledaný

POPOVICI MARK
* 5.11.2018 pohřešovaný

RAETHER MICHAL
* 17.10.1986 pohřešovaný

RAKAŠ PATRIK
* 13.1.1993 hledaný

ŠIMKOVÁ KLÁRA
* 30.11.2006 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín