KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Tahač se na Znojemsku srazil s kamiónem, jeden řidič nepřežil

V Miroslavi-Kašenci na Znojemsku se v úterý před polednem srazil kamión LIAZ s tahačem Volvo. Slovenský řidič za volantem tahače čelní střet nepřežil, řidič LIAZu byl vážně zraněn. Na místě havaroval i osobní vůz z Německa, který se převrátil na střechu. Také jeho řidič skončil v nemocnici.


„Tahač se zdemolovanou kabinou po střetu skončil v příkopu u silnice,“ informoval mluvčí jihomoravských hasičů Jaroslav Haid.

Vážně zraněného 49letého řidiče LIAZu podle jeho slov do nemocnice dopravil záchranářských vrtulník. O šest let starší Němec z Fordu Focus byl po nehodě a převrácení vozu na střechu především otřesen, také jej ale transportovali do nemocnice.

Frekventovaná silnice I/53 z Brna do Znojma byla po nehodě dvě a půl hodiny uzavřena.

Příčina nehoda se stále vyšetřuje. Podle prvotních poznatků předjížděl řidič fordu kamión, ale v protisměru se rychle blížil tahač. Řidič kamiónu možná brzdil, aby osobnímu vozu udělal místo, přitom se ale vychýlil z trasy a srazil se s tahačem. Tato verze událostí ale ještě čeká na potvrzení.


(Zdroj: Krimi Zprávy Znojmo)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BOHÁČEK SAMUEL
* 18.3.2007 hledaný

FILIP MIROSLAV
* 28.12.1955 pohřešovaný

MARCHAL JAN
* 9.10.1973 pohřešovaný

NAUŠ MIROSLAV
* 27.11.1984 hledaný

POPOVICI MARK
* 5.11.2018 pohřešovaný

ŠIMKOVÁ KLÁRA
* 30.11.2006 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín