KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Celníci rozbili výrobnu nelegálních filmových a hudebních kopií

Tisíce CD a DVD nosičů zabavili celníci dvěma ženám z Prahy a muži ze Znojma. Ve svých bytech měli kopie s hudebními a filmovými tituly, prázdné nosiče připravené ke kopírování a další techniku potřebnou k výrobě nelegálních kopií.


Muž už byl před dvěma lety nepravomocně odsouzen za nelegální kopírování a vypalování filmů a hudby k podmíněnému trestu. Z odsouzení si ale zřejmě nic nedělal a dál s kopiemi obchodoval. Nyní mu hrozí až pět let vězení a peněžitý trest.

Muž spolupracoval s ženou v Praze, která zbožím zásobovala místní tržnice. Celníci po dlouhodobém sledování zasáhli na dvou místech současně. Ve Znojmě v jednu chvíli zadrželi kurýrku z Prahy i s mužem, který si zrovna přebíral zboží, a zároveň zabušili na dveře padělatelky v hlavním městě.

"V jejím bytě celníci zadrželi neuvěřitelné množství materiálu – 4 697 kopií s hudebními tituly, 3 320 kopií s filmovými tituly, 2 326 nosičů bez záznamu, tři počítače s osmi vypalovacími mechanikami, osm externích vypalovaček, sedm tiskáren, tři multifunkční zařízení, dva externí disky, jeden skener a 29 kilogramů obalového materiálu,“ prohlásila mluvčí jihomoravských celníků Lada Temňáková.


(Zdroj: Krimi Zprávy Znojmo)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


KÁŽOVÁ ROSÁLIE
* 22.11.2007 pohřešovaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín