KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Na Jihlavsku havarovalo v koloně osm motorkářů

Na silnici mezi Jihlavou a Znojmem havarovalo v sobotu krátce před polednem osm motorkářů. K nehodě došlo v úseku, kde je snížena rychlost před uzavírkou. S upřesněním počtu havarovaných motocyklů o tom informovala mluvčí krajské policie Dana Čírtková.


Dva motocyklisté byli zraněni těžce, jeden lehce. Řidiči, kteří havarovali, byli podle policie Češi. Nehoda se stala u Dlouhé Brtnice, kde v koloně jelo asi 40 motorkářů.

Podle dosavadních výsledků šetření hromadné nehody bylo nezvládnutí jízdy prvním řidičem, na jehož pád ostatní nestačili zareagovat. Podle svědků byla údajně na mokré vozovce v klesání olejová skvrna.

Pravděpodobné je, že řidiči se nestačili na jízdu plně soustředit, protože na trase, kterou projížděli, je řada dopravních značek. Upozorňují na opravy mostu, semafor i objízdnou trasu.

Motorkáři údajně vyjeli na spanilou jízdu za srazu v Jihlavě-Pávově do Bohuslavic u Nové Říše. Policie případ dál šetří a sčítá škody na drahých motorkách. Poškozeno jich je osm.


(Zdroj: Krimi Zprávy Znojmo)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


KÁŽOVÁ ROSÁLIE
* 22.11.2007 pohřešovaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín