KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Dva bezdomovci uhořeli při požáru v Třinci

Dva bezdomovci zemřeli ve čtvrtek odpoledne při požáru neobydleného domu v Třinci na Frýdecko-Místecku. Právu to řekl mluvčí moravskoslezských hasičů Petr Kůdela. Doplnil, že příčinu požáru vyšetřovatelé hasičů a policie zjišťují.


Hořet začalo kolem 15. hodiny. „Zasahovaly jedna profesionální a jedna dobrovolná jednotka hasičů,“ uvedl Kůdela.

Doplnil, že po uhašení požáru hasiči v přízemí domku našli dvě těla. „Totožnost a příčinu úmrtí zjišťuje policie,“ řekl s tím, že se jednalo o neobydlený dům, v němž pobývali bezdomovci.

„Vzhledem ke značné devastaci těl jsme zatím zjistili pouze to, že se jednalo o muže,“ řekl mluvčí frýdecko-místecké policie Vlastimil Starzyk s tím, že na zjištění totožnosti mrtvých mužů policisté intenzivně pracují. Třetí bezdomovec se nadýchal zplodin hoření a skončil v nemocnici.


(Zdroj: Krimi Zprávy Třinec)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


KÁŽOVÁ ROSÁLIE
* 22.11.2007 pohřešovaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín