KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Muž si vymyslel přepadení Romy, do břicha se bodnul sám

Třiačtyřicetiletý muž, kterého měli minulé pondělí večer neznámí útočníci v České Lípě na toaletách místní pivnice bodnout nožem do břicha, si vše vymyslel.


„Muž se doznal, že si událost vymyslel a bodné zranění si způsobil sám. A to z obavy před možným trestem za neplacení výživného,“ uvedla v pondělí mluvčí policie v Libereckém kraji Vlasta Suchánková.

Zraněný ještě při převozu do nemocnice řekl zdravotníkům, že na něj měli zaútočit dva Romové poté, co jim nechtěl vydat padesát korun.

„Muž si zranění způsobil kuchyňským nožem, který si sám přinesl a ten také spolu s peněženkou zajistili kriminalisté na místě činu,“ dodala Suchánková.

Muž po operaci skončil na jednotce intenzivní péče českolipské nemocnice a kriminalisté s ním s ohledem na jeho stav mohli hovořit až dnes. Policisté zatím zvažují, zda muže neobviní z poškozování cizích práv.


(Zdroj: Krimi Zprávy Česká Lípa)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH

Nenalezen žádný záznam

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín