KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Provoz na pražské Východní spojce komplikuje nehoda kamiónu

Několik desítek metrů svodidel, protihlukovou bariéru a SOS hlásku poškodil kamión, který v neděli deset minut před půl třetí havaroval na pražské Východní spojce ve směru na Mladou Boleslav. Nehoda komplikuje dopravu v místě, byť se náklaďák po převrácení ocitl v odstavném pruhu.


„Rumunsky hovořící řidič buď nezvládl své vozidlo, nebo došlo k technické závadě, kvůli které se kamión s patnáctitunovým nákladem převrátil na bok,“ zmínil možné příčiny kolapsu, kdy vůz zůstal ležet na boku, policejní mluvčí Tomáš Hulan.

V místě havárie korigují provoz dopravní policisté a řidiči musejí projíždět mnohem pomaleji a obezřetněji oproti běžnému provozu, upozornil mluvčí. Z poškozené nádrže kamiónu vyteklo nezjištěné množství nafty do nedaleké kanalizace, doplnil.

Událost prošetřují policisté oddělení dopravních nehod, kteří zjišťují příčiny karambolu a míru zavinění řidiče.


(Zdroj: Krimi Zprávy Mladá Boleslav)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BOHÁČEK SAMUEL
* 18.3.2007 hledaný

FILIP MIROSLAV
* 28.12.1955 pohřešovaný

MARCHAL JAN
* 9.10.1973 pohřešovaný

NAUŠ MIROSLAV
* 27.11.1984 hledaný

POPOVICI MARK
* 5.11.2018 pohřešovaný

ŠIMKOVÁ KLÁRA
* 30.11.2006 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín