KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Muž, který zbil a okradl nadřízeného, může být ozbrojený. Hledá ho policie

Pražští kriminalisté od letošního ledna marně pátrají po osmatřicetiletém Boleslavu Dubském, který je podezřelý z loupeže a porušování domovní svobody. Hrozí mu až dvanáctileté vězení. V minulosti byl již několikrát trestán. Mohl by být ozbrojen.


Muž loupil loni 8. prosince v jednom z bytů v domě v Praze 8. Na chodbě před bytem nejprve od svého bývalého nadřízeného chtěl peníze, poté se dožadoval vstupu do bytu a nakonec devětačtyřicetiletého muže napadl.

Poté se mu podařilo vniknout do bytu, kde podle policie sebral peněženku, notebook a mobilní telefon v celkové hodnotě téměř 30 tisíc korun. Napadený utrpěl těžké zranění s trvalými následky.

Hledaný muž je vysoký asi 185 centimetrů, střední postavy. Má světlou pleť, zelené oči a blond vlasy. Obléká se především do sportovního oděvu a podle informací kriminalistů se pohybuje hlavně na území Prahy a v přilehlých obcích. Měl by přespávat na různých ubytovnách a pracovat ve stavebnictví jako pomocník.

V minulosti se již dopustil například výtržnictví, porušování domovní svobody, krádeže, zpronevěry, loupeže, ublížení na zdraví nebo vydírání. Jakékoliv informace o hledaném muži mohou lidé sdělit na linku 158.

"Policisté nicméně varují před samotným zadržením. Lupič by mohl být ozbrojený, a proto žádáme veřejnost, aby se nesnažila muže zadržet a kontaktovala policisty na tísňové lince," uvedla policejní mluvčí Jana Rösslerová.


(Zdroj: Krimi Zprávy Mladá Boleslav)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BOHÁČEK SAMUEL
* 18.3.2007 hledaný

FILIP MIROSLAV
* 28.12.1955 pohřešovaný

MARCHAL JAN
* 9.10.1973 pohřešovaný

NAUŠ MIROSLAV
* 27.11.1984 hledaný

POPOVICI MARK
* 5.11.2018 pohřešovaný

ŠIMKOVÁ KLÁRA
* 30.11.2006 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín