KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Hromadná nehoda zablokovala R10 u Staré Boleslavi

Hromadná nehoda asi 15 aut v pondělí ráno uzavřela rychlostní silnici R10 ve směru na Liberec na 14. kilometru u sjezdu na Starou Boleslav. Dva lidé byli při nehodě lehce zraněni. Silnice byla téměř čtyři hodiny uzavřena. Provoz na Liberec byl obnoven ve 12:23.


Policie ve směru z Prahy dopravu odkláněla na sjezdu na 10. kilometru. Místo bylo během dopoledne průjezdné jedním pruhem. Podle mluvčí policie pro Prahu-východ Markéty Johnové ale se zvýšenou opatrností, protože probíhalo šetření jednotlivých srážek aut.

Příčinou nehody bylo podle policie nepřizpůsobení jízdy stavu vozovky, na místě se totiž tvořilo náledí. Před místem nehody se vytvořily dlouhé kolony. Doprava ve směru na Prahu v místě kolize tří aut byla do 8:30 vedena jen jedním jízdním pruhem, nyní je již silnice volná.

Pozor na zledovatělý sníh

Ve středních Čechách se v pondělí ráno stala již řada dopravních nehod. Silnice v kraji jsou převážně mokré. Teploty klesly i pod bod mrazu, vozovky mohou namrzat a místy se tvoří mlhy, vyplývá z aktuálních informací Ředitelství silnic a dálnic.

Kvůli mlze je snížená viditelnost na dálnici D8. Komplikovat dopravu může mlha zejména na Mělnicku, Mladoboleslavsku, Kladensku a v okolí Prahy na rychlostních silnicích R6, R7 a R10. Dešťové přeháňky jsou navíc hlášeny v okrese Benešov a na Příbramsku. Opatrní by měli být řidiči bez výjimky na všech silnicích první třídy a vedlejších komunikacích.

V Libereckém kraji jsou silnice sjízdné se zvýšenou opatrností. Pozor by si měli dát motoristé zejména na vozovkách III. tříd ošetřených posypem. "Pod rozbředlým sněhem mohou být některá místa namrzlá," řekl krajský dispečer zimní údržby v Libereckém kraji Pavel Pospíšil.

Meteorologové varovali před náledím, podle Pospíšila ale zatím nemají v kraji hlášeny nějaký problém. "Silnice jsou preventivně ošetřené, aby nedošlo k namrzání," uvedl Pospíšil.

V Ústeckém kraji se v noci na silnicích vytvořilo náledí. U Peruce na Lounsku skončilo v noci auto v příkopě, další nehody se v pondělí ráno podle dopravních informací policie staly také na Litoměřicku. Ranní teploty se ale už na většině míst kraje drží nad bodem mrazu, slabě mrzne v Krušných horách.

V pondělí ráno havarovalo několik aut na Litoměřicku. Před 6:00 ráno se srazila v Chotěšově sanitka s osobním autem, asi o hodinu později dvě osobní auta v Třebenicích. Krátce po 7:00 boural také autobus, v Libochovicích se srazil s osobním autem. Nikdo nebyl zraněný. Ve stejné obci bourala ráno i dvě osobní auta.

Teploty kolem nuly

Zledovatělá vrstva sněhu krytá posypem leží například na jihočeských silnicích druhé a třetí třídy, hlavní tahy jsou většinou po chemickém ošetření mokré. Podle správy a údržby silnic jsou všechny vozovky se zvýšenou opatrností sjízdné. Někde viditelnost po ránu snižuje mlha. Na zledovatělé silnice si musí řidiči dát pozor především na Českobudějovicku, Jindřichohradecku a Táborsku.

Zledovatělý sníh pokrývá také silnice nižších tříd na Vysočině. Kluzké mohou být i vozovky v lesích. Hlavní tahy včetně dálnice D1 jsou mokré. Teploty se v kraji k ránu pohybovaly od nuly po dva stupně Celsia, místy byla mlha. Ledovka se na komunikacích zřejmě netvořila. Řidiči by měli i tak jezdit s opatrností, uvedla krajská správa a údržba.


(Zdroj: Krimi Zprávy Mladá Boleslav)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


ČORBA LADISLAV
* 18.3.1963 hledaný

DUCHOŇ KAREL
* 19.1.1990 hledaný

FILIP MIROSLAV
* 28.12.1955 pohřešovaný

ILIEVA MARIA METODIEVA
* 16.11.2007 hledaná

JANDOVÁ KATEŘINA
* 23.8.1991 hledaná

KMOCH PAVEL
* 8.6.1971 hledaný

LOKAJÍČEK LADISLAV
* 20.3.1999 hledaný

POPOVICI MARK
* 5.11.2018 pohřešovaný

RAETHER MICHAL
* 17.10.1986 pohřešovaný

RAKAŠ PATRIK
* 13.1.1993 hledaný

ŠIMKOVÁ KLÁRA
* 30.11.2006 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín