KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Na Prostějovsku se zřítil kluzák, pilot se těžce zranil

Motorový závěsný kluzák se ve čtvrtek navečer zřítil na letišti Stichovice nedaleko Prostějova. Pilota s těžkým zraněním transportoval vrtulník do Fakultní nemocnice v Olomouci.


„Kluzák pilotoval osmapadesátiletý muž z Vyškovska. Při vzletu, kdy pilot již měl s kluzákem výšku nad zemí asi 15-30 metrů a prováděl pravotočivou zatáčku, došlo k prudkému obratu doleva a následnému pádu na vzletový a přistávací pás,“ informovala mluvčí prostějovské policie Eva Čeplová.

Na místě zasahovali hasiči, letecká záchranná služba převezla vrtulníkem zraněného pilota na traumatologické oddělení Fakultní nemocnice v Olomouci.

Škoda na letounu dosáhla asi 300 tisíc korun. Inspektor letecké amatérské asociace vyloučil technickou závadu na stroji a předběžně uvedl, že příčinou je chyba pilota.


(Zdroj: Krimi Zprávy Prostějov)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BOHÁČEK SAMUEL
* 18.3.2007 hledaný

FILIP MIROSLAV
* 28.12.1955 pohřešovaný

MARCHAL JAN
* 9.10.1973 pohřešovaný

NAUŠ MIROSLAV
* 27.11.1984 hledaný

POPOVICI MARK
* 5.11.2018 pohřešovaný

ŠIMKOVÁ KLÁRA
* 30.11.2006 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín