KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Muž a žena vykrádají auta, berou vestavěné navigace

Policie žádá veřejnost o pomoc při pátrání po muži a ženě, kteří mají zřejmě na svědomí vloupání do tří motorových vozidel v prostorách společných garáží v ulici Na Tabulovém vrchu v Olomouci a odcizili z nich navigace. K činu došlo v noci z 23. na 24. listopadu. Policie o tom informovala v pondělí.


„Dosud neznámý pachatel se tehdy vloupal do vozidla Škoda Superb a dvou Škod Octavia. Odcizil z nich vestavěné navigační systémy. Ze Superbu odcizil také laserový dálkový měřič, značkovou peněženku s finanční hotovostí a platebními kartami a 10 CD nosičů,“ řekla Právu policejní mluvčí Marie Štrbáková.

Odcizené platební karty použil na čerpacích stanicích při jízdě směrem na Brno, kde byl zachycen kamerovým systémem. Policisté tak pomocí něj zjistili poznatky k pravděpodobným pachatelům této krádeže. Jde o muže a ženu.

„Pohybovali se vozidlem značky Alfa Romeo 147 na trase Olomouc - Prostějov - Pustiměř - Brno Zvonařka - Brno Lesná,“ uvedla mluvčí.

Policie hledá podle ní občany, kteří znají totožnost osob na zveřejněných fotografiích, aby se obrátili na Policii České republiky.

„Se svými informacemi se mohou přihlásit na telefon 974 767 663 nebo na linku 158. Také se mohou osobně dostavit na obvodní oddělení Policie ČR na Heyrovského ulici v Olomouci,“ konstatovala Štrbáková.

Pachatelé podle ní způsobili škodu kolem 200 tisíc korun. V případě prokázání viny jim hrozí trest odnětí svobody až na pět let.


(Zdroj: Krimi Zprávy Prostějov)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


KARPÍŠEK JAROSLAV
* 22.1.1966 pohřešovaný

KÁŽOVÁ ROSÁLIE
* 22.11.2007 pohřešovaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín