KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Hasiči v noci evakuovali 30 lidí, jen málo řidičů zůstalo u zavátých vozů

Těžká technika hasičů a silničářů ani ve čtvrtek ráno nedokázala uvolnit silnice na Prostějovsku, na kterých od nočních hodin stojí uvízlá auta. Hasiči v průběhu noci museli několik lidí evakuovat, došlo i ke kolizím autobusů.


„V kalamitní situaci měly potíže i hasičské vozy z prostějovské hasičské stanice, které zůstaly zablokovány v kopcích zaplněných odstavenými kamióny,“ informoval mluvčí Hasičského záchranného sboru Olomouckého kraje Zdeněk Hošák.

Upozornil, že mnozí řidiči osobních aut, ale i náklaďáků přecenili své schopnosti s vírou, že přes až metrové návěje dokážou projet.

„Nejsložitější situace nastala po zapadnutí autobusu posledního linkového spoje do Protivanova, ten částečně sjel z komunikace, následně uvíznul i sypač. Kolize komunikaci uzavřela u obce Stínava. Na místo dorazil vyprošťovací speciál. Vzhledem k riziku převrácení při tažení sypačského vozu z příkopu musel být povolán další vyprošťovací automobil. Krátce před pátou hodinou ráno se uvězněná vozidla podařilo uvolnit a zprůjezdnit část komunikace na Prostějov od Stínavy,“ popsal Hošák.

Silnice je ale stále od Malého Hradiska do Protivanova neprůjezdná, uvízlo zde několik osobních i nákladních vozidel. Proběhla i evakuace více jak tří desítek lidí. Navíc hasiči na místo dovezli deky. Jen malý počet řidičů zůstal na místě u svých vozidel.


(Zdroj: Krimi Zprávy Prostějov)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


ČORBA LADISLAV
* 18.3.1963 hledaný

DUCHOŇ KAREL
* 19.1.1990 hledaný

FILIP MIROSLAV
* 28.12.1955 pohřešovaný

ILIEVA MARIA METODIEVA
* 16.11.2007 hledaná

JANDOVÁ KATEŘINA
* 23.8.1991 hledaná

KMOCH PAVEL
* 8.6.1971 hledaný

LOKAJÍČEK LADISLAV
* 20.3.1999 hledaný

POPOVICI MARK
* 5.11.2018 pohřešovaný

RAETHER MICHAL
* 17.10.1986 pohřešovaný

RAKAŠ PATRIK
* 13.1.1993 hledaný

ŠIMKOVÁ KLÁRA
* 30.11.2006 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín