KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Tragický den na silnicích: při nehodách zemřelo pět lidí

Dopravní nehody si v pondělí na českých silnicích vyžádaly pět obětí. V nemocnici navíc zemřela žena, která utrpěla těžká zranění při nedělní nehodě u Zámrsku na Orlickoústecku. Prázdniny na silnicích tak začaly tragicky, během prvních dvou červencových dní zemřelo sedm lidí.


Na obchvatu Loun se srazila felicie s kamionem a při nehodě zahynuli dva muži, jedoucí v osobním autě. Čtyřiatřicetiletý řidič zemřel přímo v troskách vozu a zachránit se nepodařilo ani jeho o dva roky staršího spolujezdce, který se do nemocnice dostal ve velmi vážném stavu. Silnice číslo 7 z Prahy na Chomutov byla asi šest hodin uzavřená.

Mezi Hlásnou Třebaní na Berounsku a Lety u Prahy se odpoledne srazil motocyklista s nákladním autem. Třicetiletý řidič motocyklu byl na místě mrtev. Motorkář zemřel také při nehodě u Soběslavi na Táborsku.

Mladý řidič zemřel odpoledne při nehodě u Trhanova na Domažlicku. Se svým autem narazil do stromu. Utrpěl vážná zranění, kterým na místě podlehl.

Začátek prázdnin tak navázal na červen, který se letos stal zatím nejtragičtějším měsícem na silnicích. Podle předběžných údajů z policejních statistik během něj zemřelo při nehodách 63 lidí. Je to ale méně než loni, kdy si nehody v červnu vyžádaly 71 životů.


(Zdroj: Krimi Zprávy Přerov)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


KRÁLOVÁ NIKOLA
* 27.4.1998 pohřešovaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín