KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Squatter brutálně napadl svou přítelkyni přímo na ulici

Žít s o čtyři roky mladším brutálním násilníkem ve squatu v Přerově čtyřiačtyřicetileté ženě zřejmě nevadilo. Trpělivě snášela jeho opakované útoky. Po tom posledním, kdy jí zůstaly v obličeji krvavé šrámy a musela být ošetřena v nemocnici, však možná názor změní.


Brutální napadení ženy, které se odehrálo ve čtvrtek na ulici v centru města, oznámila městským strážníkům náhodná svědkyně krátce po půl deváté večer.

„Motohlídce uvedla, že viděla muže, který měl údajně napadat neznámou ženu údery a kopy a následně jí tlouct hlavou o zem. Pak ji měl odtáhnout do jedné z vybydlených budov,“ řekl Právu v pátek zástupce ředitele Městské policie v Přerově Miroslav Komínek.

Na místě, kde se měl incident stát, se podle něj nacházelo velké množství krevních stop.

„Strážníci okamžitě vstoupili do označené budovy a nalezli zde dva muže a jednu ženu, kteří využívali budovu jako squat. Žena měla v obličeji krvavé rány, jak čerstvé, tak i staršího data. Údajný útočník tvrdil, že žena několikrát sama spadla, což svědci rezolutně popřeli. Muž byl zadržen a celý případ byl předán přivolané hlídce republikové policie,“ dodal Komínek.

„Žena byla převezena k ošetření do přerovské nemocnice,“ řekla Právu přerovská policejní mluvčí Miluše Zajícová. Proti útočníkovi bylo podle ní zahájeno trestní stíhání. Je podezřelý ze spáchání trestných činů ublížení na zdraví a výtržnictví. Hrozí mu až tři roky vězení.


(Zdroj: Krimi Zprávy Přerov)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH

Nenalezen žádný záznam

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín