KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Muž se nesmířil s rozchodem, bývalou přítelkyni pořezal na hlavě

Rozchod s devatenáctiletou přítelkyní zřejmě zatemnil mysl o devět let staršímu muži z Přerova. Neustále ji sledoval, vyhrožoval jí a minulý týden jí dokonce sundal kšiltovku a pořezal nožem na hlavě. Nyní mu hrozí vězení. Policie o případu informovala v pondělí.


Dívka se s mužem rozešla počátkem května. „Ten se ale s rozchodem nehodlal smířit a neustále dívku vyhledával a sledoval ji. Téměř každý den na ni čekal před místem bydliště v Přerově a doprovázel ji do školy. To samé činil i při jejím návratu. Mladá žena mu jasně řekla, že o jeho přítomnost nestojí, ale to mu nezabránilo v tom, aby i přes její nesouhlas v tomto jednání pokračoval,“ řekla Právu přerovská policejní mluvčí Miluše Zajícová.

Minulý čtvrtek a pátek se podle ní situace vyhrotila. „Muž opět mladou ženu kontaktoval a řekl jí, že nechá jejího současného přítele zabít. Následující den šel opět za dívkou, sundal jí z hlavy kšiltovku, pořezal ji nožem, pak ji dívce opět nasadil na hlavu. Nožem jí poškodil také batoh, který měla na zádech. U poškozené tím vzbudil obavu o její život a zdraví,“ uvedla mluvčí.

Muž je podle ní podezřelý z trestných činů nebezpečného vyhrožování a nebezpečného pronásledování. Hrozí mu až rok vězení.


(Zdroj: Krimi Zprávy Přerov)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH

Nenalezen žádný záznam

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín