KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Z vraždy taxikáře nalezeného v kufru jeho vozu policie viní dva mladíky

Policie zadržela dva šestadvacetileté mladíky a obvinila je z vraždy taxikáře, jenž byl v únoru nalezen v kufru svého vozu v Jablonci nad Nisou. Obvinění se podle kriminalistů k činu přiznali, šlo jim o peníze.


"Vůz taxikáře si vybrali náhodně, stál na konci řady," sdělil ve středu na tiskové konferenci liberecký kriminalista Stanislav Briestenský. Podle něj mladíci na sedmačtyřicetiletého taxikáře zaútočili noži, které si přinesli z domova.

Bodné rány směřovali do horní části těla. "Neměl šanci se ubránit," řekl kriminalista a podotkl, že řidič taxislužby měl u sebe jen čtyři tisíce korun. Oba obvinění nepracovali, peníze utratili.

Jeden z nich se dostal do křížku se zákonem už v minulosti v souvislosti s majetkovou trestnou činností. Na objasnění případu podle libereckých kriminalistů velkou měrou přispěli pracovníci kriminalistického ústavu, kteří vyhodnocovali biologické stopy z místa činu.

Zavražděného taxikáře našli 26. února v kufru jeho vozu. Řidič se den předtím nehlásil dispečinku a kolegové ho proto hledali po celém městě. Podařilo se jej najít až pomocí jeho mobilního telefonu. Jeho taxi bylo odstavené v ulici Za Plynárnou prázdné se skvrnami od krve, řidiče objevili v kufru auta. Přivolaní záchranáři už mu nemohli pomoci.


(Zdroj: Krimi Zprávy Jablonec nad Nisou)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BOHÁČEK SAMUEL
* 18.3.2007 hledaný

FILIP MIROSLAV
* 28.12.1955 pohřešovaný

MARCHAL JAN
* 9.10.1973 pohřešovaný

NAUŠ MIROSLAV
* 27.11.1984 hledaný

POPOVICI MARK
* 5.11.2018 pohřešovaný

ŠIMKOVÁ KLÁRA
* 30.11.2006 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín