KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Řidič nechtěl vzít v Brně mladíky do přeplněného autobusu, tak mu vyrazili zuby

Na noční směnu z minulého týdne asi jen tak nezapomene řidič brněnského nočního spoje číslo 93. Když se do přeplněného autobusu snažila vmáčknout další skupina lidí, vyšel řidič z kabiny a snažil se jim domluvit, že autobus opravdu není nafukovací a že se dovnitř už nevejdou. Dvojice mladíků poté řidiče napadla a vyrazila mu zuby. Následně oba utekli.


Policisté po agresorech zahájili pátrání a již za půl hodiny oba muže zadrželi. "Popisu odpovídající dvojici kontrolovali na křižovatce ulic Šelepova a Chodská. Vzhledem k odřeninám na kloubech rukou asi nemělo cenu zapírat, takže se oba doznali ke konfliktu s řidičem," uvedl v pondělí policejní mluvčí Pavel Šváb.

"Ironií osudu je, že onu bouřlivou noc nestačila nejen kapacita autobusu, ale ani standardní kapacita policejních cel, museli jsme použít rezervu,“ doplnil mluvčí s tím, že starší z útočníků se už zpovídá z výtržnictví a ublížení na zdraví.


(Zdroj: Krimi Zprávy Brno)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


DABACA Alexandra ( DABÂCA ALEXANDRA )
*  pohřešovaná

DABÂCA ALEXANDRA
* 27.6.2007 pohřešovaná

TOKÁROVÁ NIKOLA
* 27.12.1990 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín