KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

S dcerou skočila z balkónu, soudí ji za pokus o vraždu

Případ pokusu o vraždu dítěte začal v pondělí projednávat Krajský soud v Ústí nad Labem. Obžalována byla 40letá žena z Děčína, která letos v lednu skočila se svou tříletou dcerou z balkónu z desetimetrové výšky. Sama spolykala před skokem řadu léků, které podala i dceři, obě pád jako zázrakem přežily. Matka si ovšem odnesla těžké postižení.


Za vším byly pravděpodobně spory s bývalým manželem a otcem holčičky. Žena se také léčila s psychickými problémy.

„Obviněná takto jednala ve snaze pomstít se bývalému příteli a otci nezletilé tím, aby měl jednak výčitky svědomí za to, co spáchala, a jednak, že by již nikdy neměl svoji dceru a nemusela mu ji tak předávat v rámci soudem povoleného styku,“ píše se v obžalobě.

Žena s těžkým postižením se k soudu nedostavila. V osudný den zřejmě psychicky neunesla, že na základě soudního rozhodnutí si otec mohl dívku opět vyzvedávat k návštěvám. Otec si měl pro dceru odpoledne přijít, žena pustila v bytě plyn, dceři dala nezjištěné množství antidepresiv, které sama užívala. Napsala dopis na rozloučenou i závěť.

Podle některých informací trpěla velkým strachem o dceru, protože její otec měl být v jakési náboženské sektě.

Soud s ženou bude pokračovat i v dalších dnech, za pokus vraždy dítěte jí hrozí trest 15 až 20 let vězení.


(Zdroj: Krimi Zprávy Děčín)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


KOUDELKA STANISLAV
* 6.4.1963 hledaný

MÜHLHANS PETR
* 10.6.1968 hledaný

WOHLMUTH MICHAL
* 12.10.1984 hledaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín