KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Řidička čtyřkolky zemřela při dopravní nehodě

Tragická srážka čtyřkolky se Škodou Fabia zastavila v sobotu odpoledne provoz na silnici první třídy z Liberce do Děčína ve Cvikově na Českolipsku. Policisté museli dopravu odklonit na vedlejší komunikace, provoz byl před devatenáctou hodinou obnoven.


„Řidička čtyřkolky z dosud nezjištěných příčin vjela do protisměru, kde se čelně střetla s protijedoucím osobním vozidlem,“ uvedla liberecká policejní mluvčí Ludmila Knopová.

Věk ženy policisté stále zjišťují. K nehodě došlo v 15:30 u vjezdu do Cvikova, v blízkosti benzínové čerpací stanice. Na místě zasahoval i vrtulník Letecké záchranné služby, záchranáři však mladé řidičce čtyřkolky nedokázali pomoci.

„Resuscitace byla neúspěšná,“ uvedla mluvčí záchranářů Lenka Markovičová.


(Zdroj: Krimi Zprávy Děčín)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


KOUDELKA STANISLAV
* 6.4.1963 hledaný

MÜHLHANS PETR
* 10.6.1968 hledaný

WOHLMUTH MICHAL
* 12.10.1984 hledaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín