KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Taška s penězi vylétla z protijedoucího auta, tvrdil u soudu obžalovaný

Bankovní loupež, která se stala loni na svátek Valentýna v pobočce Komerční banky v Krupce na Teplicku, začal ve středu rozplétat ústecký krajský soud. Z loupeže byl obžalován 31letý Jaroslav Filip, který měl podle obžaloby přijít do banky s kuklou na hlavě a s pistolí v ruce a dožadoval se vydání peněz. Nakonec si odnesl českou měnu a eura celkem za 883 tisíc korun, hrozí mu až 12leté vězení.


Po příchodu do banky měl Filip donutit namířenou plynovou pistolí dvě zaměstnankyně banky, aby s ním šly do pokladní místnosti a tam mu vydaly peníze. Pak odešel, ženám ještě měl sdělit, že pokud některou zahlédne u okna, bude střílet. Jedna z úřednic auto z okna zahlédla a popsala i část jeho registrační značky.

Filip u soudu stejně jako v přípravném líčení tvrdil, že peníze i pistoli nalezl v igelitové tašce, která vylétla z protijedoucího auta. Odvezl si ji domů, tam peníze rozdělil a část schoval v příruční pokladně u své matky a část nosil u sebe v batohu. Nepamatoval si ale, ani jakou barvu mělo auto, ze kterého byly peníze vyhozeny, ani jakou barvu měla igelitová taška.

Státní zástupkyni nedokázal ani věrohodně vysvětlit, proč jel z Teplic do Krupky jinou cestou než obvykle a proč od doby přepadení už nenavštěvoval pobočku banky v Krupce, ale chodil do pobočky do Teplic.

Banka v Krupce byla loni na jaře přepadena třikrát. Z březnového a dubnového přepadení byl obviněn 36letý policista, který měl přepadnout ještě dvakrát banku v Oseku. Při loupeži měl použít služební pistoli, jeho případ se ale k soudu zatím nedostal. Rozsudek ve Filipově případě by mohl padnout už ve čtvrtek.


(Zdroj: Krimi Zprávy Teplice)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


ČORBA LADISLAV
* 18.3.1963 hledaný

DUCHOŇ KAREL
* 19.1.1990 hledaný

FILIP MIROSLAV
* 28.12.1955 pohřešovaný

GUJDA JAROSLAV
* 23.9.1985 hledaný

HOUSKA VÁCLAV
* 22.3.1947 pohřešovaný

JANDOVÁ KATEŘINA
* 23.8.1991 hledaná

KMOCH PAVEL
* 8.6.1971 hledaný

MAŇÁK MILAN
* 17.4.1983 hledaný

NGUYEN Van Huong ( NGUYEN VĂN HUONG )
*  hledaný

NGUYEN VĂN HUONG
* 18.4.1966 hledaný

POPOVICI MARK
* 5.11.2018 pohřešovaný

RAETHER MICHAL
* 17.10.1986 pohřešovaný

RAKAŠ PATRIK
* 13.1.1993 hledaný

RUSZÓOVÁ EMÍLIE
* 11.6.2007 pohřešovaná

ŠIMKOVÁ KLÁRA
* 30.11.2006 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín