KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Zloděje srazil klient pošty k zemi a vydal ho policistům

Dvakrát během jednoho týdne přepadl 28letý muž poštu v Teplicích – Řetenicích. Zatímco poprvé si 3. ledna odnesl 40 tisíc korun, v úterý už úspěšný nebyl. Při odchodu ho srazil k zemi muž a držel ho až do příjezdu policie. Nyní mu za loupež hrozí až desetileté vězení.


Muž při loupežích zvolil stejný postup. Přistoupil k přepážce, kde pracovnici pošty podstrčil lístek s nápisem: "Mám zbraň, dejte mi peníze". Levou rukou, kterou měl v kapse bundy, přitom naznačoval, že zbraň opravdu má.

V úterý ostatní pracovnice pošty volaly policii a lupič chtěl proto z místa odejít.

„Do cesty se mu však postavil zákazník pošty, který jej srazil k zemi a držel až do příjezdu policie,“ popsala zadržení teplická policejní mluvčí Ilona Novotná.

Policisté ocenili osobní statečnost muže, který pachatele zadržel, a přispěl tak k rychlému vyřešení případu. „Nicméně však varujeme občany před unáhlenými kroky v podobných případech. Ne vždy se může podobné hrdinství obejít bez újmy,“ dodala Novotná.


(Zdroj: Krimi Zprávy Teplice)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


KRÁLOVÁ NIKOLA
* 27.4.1998 pohřešovaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín