KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Muž si při nehodě natřikrát zlomil páteř

Na třikrát si v pátek kolem půl páté ráno zlomil páteř při dopravní nehodě na kruhové křižovatce v Mezirolí na Karlovarsku 28 letý řidič osobního vozidla Škoda Octavia.


„Posádka řidiče z místa nehody převezla s otřesem mozku na chirurgickou ambulanci do nemocnice v Karlových Varech. Zde ho lékaři na traumatologii vyšetřili a zjistili, že utrpěl poranění páteře,“ uvedla mluvčí karlovarské krajské záchranné služby Barbora Silná.

„Vyšetření ukázalo, že muž při nehodě utrpěl zlomeninu krční, hrudní i bederní páteře. Navíc měl pohmožděné plíce a otřes mozku,“ upřesnila Silná s tím, že pacient byl proto v pátek dopoledne převezen na neurochirurgii do Fakultní nemocnice v Plzni – Lochotíně.


(Zdroj: Krimi Zprávy Karlovy Vary)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


KÁŽOVÁ ROSÁLIE
* 22.11.2007 pohřešovaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín