KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

V Karlových Varech dopadli Ukrajinku, měla zpronevěřit tři miliardy

Policie v jednom z karlovarských hotelů zadržela 48letou Ukrajinku. Na tu byl v Kyjevě vydán mezinárodní zatykač kvůli zpronevěře tří miliard korun. Nyní jí hrozí až 12 let za mřížemi.


"Policisté zadrželi v úterý kolem 13:00 v jednom z karlovarských hotelů osmačtyřicetiletou cizinku, která měla zákaz vstupu do schengenského prostoru a na níž byl vydán mezinárodní zatykač," uvedla mluvčí karlovarské krajské policie Andrea Kávová.

"Žena, která pobývala na našem území neoprávněně, se měla na Ukrajině dopustit mnohanásobné majetkové trestné činnosti se škodou v přepočtu tří miliard korun," pokračovala mluvčí.

"Zadržená žena jako jednatelka společnosti ve spolupráci s dalšími osobami zpronevěřila výše uvedenou částku spojenou s nákupem akcií a odprodejem podílů. V současné době je v policejní cele a bude převezena do Plzně k soudu, kde se rozhodne o dalším řízení,“ uzavřela Kávová.


(Zdroj: Krimi Zprávy Karlovy Vary)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH

Nenalezen žádný záznam

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín